Dzienne archiwum: 16 listopada, 2019

POKAZOWY EGZAMIN DSD

13 listopada Kopernik był na pokazowym egzaminie ustnym www.facebook.com DeutschesSprachdiplomB2C1 . Kinga Rynkiewicz odpowiadała celująco na wszystkie pytania komisji osiągając najwyższy wynik C1. ? ? ? ? ? Gratulujemy!!! ?...

SUKCES STOMILANEK

Piłkarki klas sportowych 1 E i 1 S wywalczyły awans do Finałów Mistrzostw Polski U-18. Przed nimi finały w Lublinie.   Wielkie brawa dziewczyny! ❗ ⚽️⚽️⚽️⚽️

OLIMPIADA STATYSTYCZNA

Wyniki Olimpiady Statystycznej w Koperniku:   I miejsce Adrian Bachmura kl. I S   II miejsce Szymon Powązka kl. II B   III miejsce Igor Piotrowski kl. I i   Gratulujemy!

11 LISTOPADA

11 listopada to święto ważne dla każdego Polaka. 101 lat temu odzyskaliśmy niepodległość. Uczniowie i nauczyciele Kopernika pamiętali o tej rocznicy i zebrali się na uroczystym apelu.