Kreatywna ściana

Projekt fotograficzny „Pensjonarskie sentymenty”

Jedno z ostatnich wydarzeń w przestrzeni biblioteki III LO to foto-performance grupy teatralnej „Mimo”, zrealizowany w kontekście szkolnego świętowania Walentynek 2020. Uwiecznione w kadrze scenki w stylistyce retro zostały pomyślane jako humorystyczna autopromocja zespołu, a zarazem popularyzacja książki i biblioteki. Wystawka zdjęć wykonanych przez założycielkę grupy w osobie bibliotekarki, pani Beaty Śliż, stanowiła bowiem fotograficzną ilustrację dwóch wydarzeń czytelniczych: walentynkowego Zlotu Moli oraz Randki z książką. Ekspozycja czarno-białych fotografii znalazła swoje miejsce w galerii prac młodzieży na korytarzu szkoły. Jej bohaterowie to uczestnicy foto-sesji: Aleksandra Bojarska (3D), Angelika Grzegorczyk (3D), Natalia Sołowiej (2C), Małgorzata Wolanin (3D) i Piotr Jaszczanin (absolwent 3D).

Zmiana wielkości czcionki
Wysoki kontrast