Konkursy i Olimpiady

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
Olimpiada Wiedzy o UE

Konkursy

Jak co roku we wrześniu zapraszamy uczniów do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Reportażu. Jest to już 16. edycja konkursu kierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wspaniałe nagrody czekają na najlepszych!

List otwarty

Formularz

Drodzy uczniowie! W najbliższym czasie tj. 28 października 2016 r. odbędzie się Konkurs Recytatorski im. Marii Zientary-Malewskiej organizowany przez Fundację Prymus  w Brąswałdzie.  Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.

Festiwal Piosenki Polskiej

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami do Gimnazjum nr 23 i XII LO 25 maja 2016r. na Festiwal Piosenki Polskiej. Szczegóły i karta uczestnictwa w załączniku.

Karta uczestnictwa

X Ogólnopolski Konkurs Poetycki „OBIETNICA”
Zapraszamy na stronę Fundacji www.poezja-danielewska.eu oraz do polubienia naszego Fb https://www.facebook.com/Fundacja-Wspierania-Kultury-im-%C5%81ucji-Danielewskiej-261378673893948/timeline/

image001  image002

Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego

Ulotka informacyjna

Szanowni Państwo, w Olsztynku ruszyła trzecia edycja Młodzieżowego Festiwalu Filmowego Moja przestrzeń. W zeszłym roku na festiwal wpłynęły 43 filmy z całej Polski. W załączniku przesyłam informację prasową oraz plakat. Ostateczny termin nadsyłania prac upływa 16 października 2015 roku. Ogłoszenie wyników Festiwalu i rozdanie nagród laureatom nastąpi podczas Gali, która odbędzie się w Kinie Grunwald w Olsztynku w dniu 23 października 2015 r. Pozdrawiam serdecznie Robert Waraksa

festiwal filmowy1

Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografii do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Piękno leży pod nogami” organizowanym przez Fundację RAZEM z Łodzi oraz Towarzystwo Przyjaciół śp. ks. Jarosława Burskiego.
Każde piękno ma swoje źródło w harmonii zaprojektowanej przez naturę, stąd też celem konkursu jest pokazanie piękna nawet w najmniejszym elemencie natury lub naszego życia.
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży od 15 do 20 roku życia z terenów całej Polski.
Prace należy dostarczyć pocztą elektroniczną w terminie 1 czerwca 2015 R. – 30 WRZEŚNIA 2015 R.
WSZELKIE SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE KONKURSU (ZAŁĄCZNIK) oraz na stronie www.pasjazycia.com
Agnieszka Wojtas

piekno_2015_d

Konkurs fotograficzny „Piękno leży pod nogami”