IX KONCERT CHARYTATYWNY

22 marca 2018 r o godzinie 17:00 sala gimnastyczna III LO już po raz IX wypełniła się po brzegi ludźmi dobrej woli.
Objęty patronatem Wojewody Warmińsko – Mazurskiego Koncert charytatywny po hasłem Wspieramy stypendium im. Marcina Antonowicza zakończył się pełnym sukcesem.
Licytowano znakomite obrazy olsztyńskich artystów, można było wysłuchać solowych występów najbardziej utalentowanych uczniów Trójki, a na spragnionych chwili relaksu czekały pyszne ciasta i kawa w szkolnej kawiarence. Koncert uświetniła spektakularnym występem Pani Anna Broda, znakomita cymbalistka i solistka, a prywatnie mama naszych uczniów.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęło w tym roku Radio Plus,
ale najważniejsze jest to, że według wstępnych szacunków udało się zebrać około 11930 złotych !!!
Dziękujemy wszystkim szczerze zainteresowanym naszą ideą i do zobaczenia za rok!!