Naukowe ferie z prawem

Szanowni Państwo,                                                                                           Olsztyn, 20 stycznia 2015 r.

Dziekan wraz z pracownikami Wydziału Prawa i Administracji UWM w Olsztynie, serdecznie zaprasza wszystkich uczniów klas maturalnych i przedmaturalnych, na „Ferie naukowe z Wydziałem Prawa i Administracji”, które odbędą się 5 lutego (piątek) 2016 roku w Centrum Konferencyjnym przy ul. Benedykta Dybowskiego 11 w Olsztynie. W ramach inicjatywy, zostaną zaprezentowane przez kadrę akademicką oraz studentów Wydziału, następujące wydarzenia o charakterze popularnonaukowym:

1. 9.00 – 10.00 – „Jak współcześnie wygląda więzienie – przykład zakład karny w Barczewie”, wydarzenie połączone z wystawą (Aula Błękitna Centrum Konferencyjnego)
  2. 10.00 – 12.00 – „Każdy może zostać Sherlockiem Holmesem” (zbiórka na parterze Centrum Konferencyjnego)
  3. 11.30 – 12.30 – Tor przeszkód w alkogoglach (parter Centrum Konferencyjnego)