OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

W piątek 22.09.2017 roku w naszej szkole miały miejsce otrzęsiny klas pierwszych.Organizatorzy, czyli ubiegłoroczni zwycięzcy z klasy II d zaprosili na salę gimnastyczną klasy pierwsze wraz z ich wychowawcami. Czekało tam na nich osiem ciekawych konkurencji, których kolejność sami losowali.Celem wszystkich zadań było zintegrowanie całej klasy poprzez wspólne działanie przy użyciu pewnych umiejętności.Dodatkowo uczniowie w formie przebrania musieli przedstawić swój profil. Wszystkie klasy dzielnie walczyły do końca, jednak ostatecznie to klasa I b odniosła swoje pierwsze zwycięstwo. Oprócz przysługującej im nagrody, którą okazał się tort, zgodnie ze szkolną tradycją klasa ta organizuje przyszłoroczne otrzęsiny.