Piknik Poetycki

Kochajmy poetów, kochajmy poezję

Pan Tomasz Kukliński wraz z uczniami klasy 1D mają zaszczyt zaprosić Państwa na Piknik Poetycki, podczas którego uczcimy piękno poezji oraz w atmosferze otaczającej nas natury, przy filiżance pachnącej kawy rozkoszować się będziemy liryczną atmosferą.

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu i informujemy, że zapisy trwają do 15 marca 2017 r. Zainteresowani proszeni są o zadeklarowanie udziału u swojego polonisty, wychowawcy lub u uczennicy klasy 1D – Izy Dobrzenieckiej.

Osoby biorące udział w konkursie mogą wybrać różne formy prezentacji. Mogą recytować utwory własne, wybrany przez siebie wiersz innego poety lub użyć piękna swojego głosu i zdecydować się na wystąpienie przed publicznością w iście antyczny sposób, przy dźwiękach muzyki.

Piknik odbędzie się 23 marca 2017 r. Gwarantujemy niezwykłe przeżycia!

Z poważaniem, uczniowie klasy 1D