Przedmaturalne zawody matematyczne

Zawody rozpoczęte – w zakładce ZADANIA znajdziecie pierwsze zadanie

Celem zawodów jest wspólne przygotowanie Was do matury podstawowej z matematyki. Zadania z matematyki będą podzielone na działy. W poniedziałek, środę i piątek między godziną 12.00 a 13.00 będą udostępnione zadania zamknięte z poszczególnych działów oraz sprawdzarka maturalna, w której należy podać prawidłową odpowiedź i po wypełnieniu wszystkich zadań wysłać celem sprawdzenia.

W następnym dniu zostaną opublikowane poprawne odpowiedzi, ranking szkolny oraz ranking klasowy. Punkty rankingowe będą sumowane.

Również od poniedziałku udostępnione będą zadania otwarte, które należy na górze kartki podpisać imieniem, nazwiskiem i identyfikatorem, zrobić zadanie oraz zdjęcie i wysłać (patrz menu zawodów). Proszę wysyłać jako pliki graficzne. Ze względu na ograniczenia wielkości, każde zadanie osobne z nazwą identyfikator_dział_nrzadania np. PiotrC13_row_2

Informacje zamieszczone będą przy pomocy identyfikatorów (połączenie imienia, klasy i nr z dziennika), które można pobrać tutaj.

Każdy z Was otrzymuje na starcie 20 punktów. Za poprawne zrobione zadanie zamknięte dolicza się punkt, za każde zadanie otwarte 1 lub 2 punkty w zależności od poprawności. Jeśli nie przystąpicie do jakiś zadań -1 punkt. Punkty będą sumowane i na tej podstawie będzie prowadzony ranking. Po zakończeniu zawodów nauczyciele przedmiotowi ocenią Waszą pracę w librusie.

Prosimy o samodzielną pracę.