Święta Bożego Narodzenia

Co roku obchodzimy pełne radości i uroczystej atmosfery święta Bożego Narodzenia. Czy mają one dla nas taki sam wymiar, jak w czasach naszego dzieciństwa, czy może przyjęły skomercjalizowaną formę? Warto zadać sobie pytanie czy dalej trzymamy się tradycji, czy wkrada się w nią nowoczesność? Na te pytania starali się odpowiedzieć uczniowie klasy II C, którzy przygotowali tegoroczne jasełka i zaprosili Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i wszystkich uczniów naszej szkoły na świąteczne spotkanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Gwiazdkowy wystrój sali gimnastycznej, kolędy wykonane przez zespół wokalno-muzyczny i świetna gra aktorów z II C wprowadziły III LO w tradycyjną, piękną atmosferę Świąt. Nad przygotowaniami czuwały: Pani Ewa Sobieraj i Pani Elżbieta Andrasz.