Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Dnia 26 czerwca o godz. 9.00 odbyła się uroczystość zakończania roku szkolnego przygotowana przez uczniów klasy I d. Na uroczystości była obecna cała społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi. Jak co roku w części oficjalnej podsumowano wyniki całorocznej pracy. Pani Dyrektor Danuta Gomolińska wręczyła nagrody uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem oraz tym, którzy odnieśli sukcesy w olimpiadach i konkursach. Doceniono również uczniów, którzy udzielali się w innych dziedzinach takich jak na przykład wolontariat czy pomoc w bibliotece szkolnej. W czasie uroczystości uczniowie podziękowali całemu Gronu Pedagogicznemu za umiejętność dzielenia się wiedzą, włożony trud i opiekę. Szczególne podziękowania złożono Paniom Profesor Danucie Abramczuk i Jolancie Rynkiewicz, które zdecydowały się przejść na emeryturę. Panie przepracowały w LO 3 wiele lat. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za możliwość współpracy z tak zasłużonymi pedagogami.

Następnie uczniowie klasy I d Aleksandra Szmigiel i Krzysztof Dzikowski opowiedzieli bajkę ….

Bajka ta była o szkole, która leży na olsztyńskim Zatorzu i legendy głoszą, że jest drugim Hogwartem. Słuchając tej opowieści nie mieliśmy wątpliwości, że tak jest. Chcielibyśmy przytoczyć zakończenie tej bajki:

,,I to już kres tej opowieści, jednak jaki będzie jej koniec zależy od …Was, bo pamiętajcie, że ,, Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni.”. Bądźcie dobrzy i szczęśliwi zdobywając wiedzę w tej szkole. Bądźcie dumni z tego, że należycie do tego zacnego grona.

Ale na razie książki odłóżcie w kąt, bo niniejszym ogłaszam, że zaczyna sie magiczny i tak wyczekany przez nas czas: WAKACJE!

Możesz również polubić…

Skip to content