Tomasz Sekielski gościem Książnicy Polskiej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Sekielskim – dziennikarzem śledczym, reporterem, korespondentem, pisarzem, twórcą programów telewizyjnych „Teraz My!”, „Czarno na białym”, „Po prostu”. , autorem bestsellerowej trylogii „Sejf”. Autor na spotkaniu opowie o pierwszej części swojej kolejnej trylogii „Susza” – „Zapach suszy”.
O książce:
„Zapach suszy” pierwsza częścią trylogii pt. „Susza”.
W Warszawie dochodzi do krwawego zamachu terrorystycznego, jest wiele ofiar. Kilka miesięcy wcześniej w małym, sennym miasteczku na Kujawach samobójstwo popełnia proboszcz. Śledztwo prowadzi zdegradowana prokurator Agnieszka Ossowska, kobieta będąca na życiowym zakręcie. Co łączy te dwie sprawy? Odpowiedź nie jest ani prosta, ani oczywista. Szukając jej, czytelnik trafia do mrocznego świata handlarzy „żywym towarem”, mafijnych układów i interesów, w których przeplatają się nazwiska ludzi polityki, biznesu oraz kościoła. W tym świecie nic nie jest czarno-białe. Można odnieść wrażenie, że „Zapach suszy” to historia, która może się wydarzyć naprawdę… a może się już wydarzyła?

Zapraszamy w poniedziałek, 5 grudnia, godz. 17.30, Książnica Polska, Centrum Książki, pl. Jana Pawła II 2/3, vis a vis ratusza, I piętro.
Wstęp wolny

Może Ci się również spodoba

Skip to content