OTRZĘSINY

Nareszcie nadszedł moment, w którym wszyscy uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi uczniami Kopernika. Wszystkie pierwszaki czekały na tę chwilę. No i stało się… Dnia 24 września 2019 roku w malowniczej osadzie nad jeziorem Żbik odbyły się długo oczekiwane otrzęsiny. Wszystkie klasy sumiennie przygotowały się do tej ceremonii, przygotowując piękne stroje. Pierwszaki wraz z wychowawcami byli poddawani rozmaitym próbom. Uczestniczyli w biegu z jajkiem, przeciągali linę, czy też musieli zdać test ze śpiewu. Rywalizację wygrała klasa I g z wychowawczynią Panią Eleonorą Ogińską – Horbacz. Na początku nieco skrępowani, z każdą zaśpiewaną piosenką coraz bardziej rozśpiewani i roztańczeni, opuścili osadę z uśmiechem na twarzach. Imprezę prowadzili Kasia Molesztak i Kuba Majewski,a organizatorem była klasa II B wraz z wychowawcą Panem Dawidem Kazańskim. Wielkie brawa dla organizatorów:)

[ngg src=”galleries” ids=”138″ display=”basic_imagebrowser”]