KOBIECY KLUB PIŁKARSKI STOMILANKI OLSZTYN

Niedziela 27 października 2019 i dwie wygrane dla Stomilanek. W meczu 1 ligi Stomilanki pokonały u siebie zespół Unifreeze Górzno. Mecz toczył się w dobrym tempie i był ciekawym widowiskiem, nasza drużyna pokonała drużynę przyjezdną strzelając cztery bramki. Im bliżej końca meczu tym bardziej Stomilanki nakręcały tempo i atakowały zespół z Górzna. Seniorki w ciągu 8 dni rozegrały trzy spotkania ligowe. 🔥 W meczu 3 ligi Stomilanki pokonały u siebie zespół Jezioraka Iława. Nasze juniorki wygrały zasłużenie i większość meczu toczyła się pod nasze dyktando. Zawodniczki Jezioraka próbowały konstruować akcje ofensywne, jednak to nasza drużyna strzeliła cztery bramki i zdecydowanie wygrała ten mecz .Był to ostatni mecz rundy jesiennej 3 ligi. Gratulujemy:) 🔥💪

Może Ci się również spodoba

Skip to content