POJEDYNEK NA MINY 2021 już za nami!

W tym roku po raz kolejny daliśmy się porwać zabawie teatralnej z udziałem klas pierwszych w roli mimów.  Pojedynek realizowaliśmy w dniu 1 czerwca. Dlatego jego hasłem stał się tytuł piosenki Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego „W czasie deszczu dzieci się nudzą”.

Pantomimiczna interpretacja znanego utworu w wykonaniu klas 1A, 1B, 1C i 1D została zarejestrowana w czasie foto-sesji w plenerze. Za jej zorganizowanie odpowiadała klasa 2F w składzie: Paulina Luśnia, Weronika Szpakowska, Lisa van der Burgt, Adrianna Borowska, Oliwia Florkowska i Wiktoria Kajetaniak.

Pojedynek na miny przed obiektywem aparatu dzielnie toczyli aktorzy z klasy 1A: Emilia Iwanowska, Julia Narkiewicz i Karol Zyśk; z klasy 1B: Kinga Chwesiuk, Dominik Koziatek i Michał Regin; z klasy 1C: Aleksandra Kurzeja i Maja Wieczorek oraz z klasy 1D: Marta Bejnar, Karolina Jończyk, Oliwia Łojewska, Natalia Olszewska, Kornelia Ruczyńska i Emilia Ślepokura.

Foto-animacja i inne materiały z sesji zostaną zaprezentowane niebawem. Tymczasem można obejrzeć kilka zdjęć z projektu, wykonanych przez Weronikę Szpakowską.

 

Możesz również polubić…

Skip to content