Noc Bibliotek 2021 za nami!

W tym roku w „Koperniku” zrobiliśmy wiele, aby hasło „Czytanie wzmacnia” nabrało znaczenia.

Pani Karolina Burdalska nagrała dla nas autorskie recenzje publikacji z mocą wspierania.

Pani Joanna Toczko zainspirowała uczniów do wykonania kreatywnych fotografii z książką w stylu sleeveface.

Uczennice Pani Ewy Kiryły nagrały wywiady z kilkorgiem nauczycieli na temat ważnych i polecanych przez nich tytułów.

Inne uczennice, pod opieką Pani Karoliny Burdalskiej, zrealizowały reporterską relację na żywo, pytając młodych „Kopernika” o ich pierwsze zapamiętane lub ulubione książki.

Pani Beata Śliż wpadła na kilka pomysłów, zainicjowała akcję bookcrossingową i monitorowała przebieg wydarzenia;)

Pan Tomasz Kukliński spotkał się online z uczniami i absolwentami „Kopernika” , po raz kolejny budząc w nich zapał do lektury klasyków fantastyki.

Pani Karolina Burdalska i Pan Bartłomiej Puciłowski przygotowali materiały do publikacji w mediach społecznościowych szkoły. Pan Arkadiusz Cwirko zadbał o sprzęt na spotkanie online. Dziękujemy!

Rasowym graczom udostępniliśmy literacką grę online „Czytanie wzmacnia”. Jako pierwszy przetestował ją Pan Maciej Bzura:)

Sporo się działo i niech się dzieje dalej. Czytajcie książki!