Kadra

 

RADA PEDAGOGICZNA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO im. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE

Przewodniczący 

  • mgr Danuta Gomolińska – język polski, podstawy przedsiębiorczości

 

Zastępca przewodniczącego 

  • mgr Agnieszka Kubińska – język niemiecki

 

Członkowie

  • dr Elżbieta Andrasz – religia 
  • Igor Berezovskyi – wychowanie fizyczne 
  • mgr Karolina Burdalska – pedagog pracujący w nurcie poznawczo-behawioralnym, profilaktyk
  • mgr Maciej Bzura – matematyka
  • mgr Agnieszka Czerniawska – biologia, chemia
  • mgr Arkadiusz Cwirko – matematyka, informatyka
  • mgr Bożena Dawidowicz – język angielski 
  • mgr Monika Fydrych – język angielski  
  • mgr Marta Giera-Chruszczyńska – język angielski
  • mgr Beata Jastrzębska – edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Sławomir Jażdżewski – historia, wiedza o społeczeństwie
  • mgr Dorota Junczyk – matematyka
  • mgr Dawid Kazański – język niemiecki, geografia, przyroda 
  • mgr Ewa Kiryła – język polski
  • mgr Ewa Klimaszewska-Mazur – język polski
  • mgr Ewa Krajewska – biologia
  • mgr Tomasz Kukliński – język polski
  • mgr Izabela Kulbaba – język angielski
  • mgr Anna Kutnik – wychowanie fizyczne
  • Dariusz Maleszewski – wychowanie fizyczne 
  • mgr Anna Macikowska – chemia
  • mgr Tomasz Majchrowicz – wychowanie fizyczne
  • mgr Małgorzata Nietupska – biologia
  • mgr Wioletta Obidzińska – pedagog szkolny, doradca zawodowy
  • mgr Eleonora Ogińska-Horbacz – język francuski, podstawy przedsiębiorczości, etyka
  • mgr Maria Pietkiewicz – język angielski
  • mgr Halina Pietruczenik – Naruniec – wychowanie fizyczne
  • mgr Sylwia Płaszczyńska – Capłap – język angielski
  • mgr Bartłomiej Puciłowski – chemia
  • mgr Kamila Salamonowicz – Filip – matematyka 
  • mgr Elżbieta Sipowska – bibliotekarz
  • mgr Agnieszka Skiba – historia, historia i społeczeństwo
  • mgr Ewa Sobieraj – język niemiecki
  • mgr Marta Szulc – język niemiecki
  • mgr Marek Symonowicz – geografia, historia
  • mgr Beata Śliż – bibliotekarz
  • mgr Paulina Świniarska – język angielski
  • mgr Leszek Terlecki – biologia
  • mgr Joanna Toczko – język polski, filozofia, etyka
  • mgr Paweł Wąsowicz – wychowanie fizyczne
  • mgr Piotr Wirchanowicz – wychowanie fizyczne
  • mgr Krzysztof Wiśniewski – fizyka
  • mgr Joanna Witkiewicz-Purta – język angielski
  • mgr Dariusz Wybrański – informatyka
  • ks. mgr Kamil Wyszyński – religia
  • mgr Bartłomiej Zuba – język polski

 

Skip to content