Zadania

AKTUALNE ZADANIA

Arkusz na czwartek 30 kwietnia 2020 r.

____________________________________________________________

Arkusz na czwartek 23 kwietnia 2020 r.

Poprawne rozwiązania.

Arkusz do zrobienia na czwartek 16 kwietnia 2020.

Poprawne rozwiązania.

__________________________________________________________

W tym tygodniu: analiza zadań z piątkowej matury

Ocena zadań otwartych z matury. Pliki źle zakodowane, nie były sprawdzane.

Ocena zadań zamkniętych z matury.

W piątek Ogólnopolska matura (CKE) w godzinach rzeczywistej matury czyli 9.00 -12.00 . Maturę dołączymy do strony zawody. Zadania zamknięte prześlecie do sprawdzarki. Każde rozwiązane zadanie otwarte należy w nazwie opisać swoim kodem np A24_30 (gdzie A klasa , 24 nr ucznia w dzienniku i 30 nr zadania) przesłać w oddzielnym pliku. ZADANIA PRZESŁANE PO GODZINIE 14.00 NIE BĘDĄ SPRAWDZANE !

Geometria analityczna zadania zamknięte (14 zadań) – zadania pojawią się 30 marca 2020 o godz. 12.00. Czas rozwiązywania do godz. 14.00. Zadania wysyłacie przez sprawdzarkę internetową
Wyniki.

Ze względu na matury próbne, które zaczynają się od czwartku, to w środę zapraszamy chętnych na spotkanie online dotyczące zadań na dowodzenie.
Osoby zainteresowane – kod dostępu ma w terminarzu klasa 3A i 3C .

Zasady przesyłania zadań:
1. Rozwiązania, które nam przysyłacie powinny być wykonane samodzielnie (nie przepisane z internetu ).
2. Rozwiązanie każdego zadania przysyłajcie w ODDZIELNYM pliku z nazwą:
K35_x    gdzie
K to nazwa klasy,
35 to numer w dzienniku osoby, która jest autorem rozwiązania
_x to numer zadania
Plików z innymi nazwami nie będziemy niestety sprawdzać.

=======================================================================================

ZAKOŃCZONE ZADANIA

Zadania z matury2 wypadły niestety słabo. Jednie MonikaB15 osiągnęła 12 poprawnych na 13 możliwych. Niektórzy potraktowali zadania jako totolotek i tym osobom nie przyznano punktów.
Wyniki tutaj. Należy przesuwać się w prawo w pliku. Do rankinu liczyło sie na początek ilość poprawnych zadań, a następnie czas ich czas rozwiązań.
W jaki sposób należało zrobić:
plik1, plik2.

Ocena zadań ze stereometrii. W zadaniach tych kilka pytań zostało zmodyfikowanych . Jeśli osoba miała 50 % odpowiedzi, takich jak bez modyfikacji, to otrzymywała punkty ujemne.
Przypominam, że pytania przesyłamy do 14.00

Ocena zadań z prawdopodobieństwa.

Kahoot wzbudził wiele emocji. Po burzliwych dyskusjach z Wami przychylamy się do Waszej propozycji, że:

1. liczy się wynik pierwszego podejścia. Jeśli kogoś wyrzuciło z gry, to ponowne zalogowanie traktowane jest jako kontynuacja zadań.
  2. osoby, którym nie udało się zalogować (ze względu na wielokrotne logowanie innych) mogą przysłać do mnie (AC) librusem prośbę o dogrywkę, która będzie w sobotę przed 20.00
  3. W przypadku osób, które miały w kilku pytaniach 100 % skuteczność nie czytając pytań. To te pytania zostaną pominięte, a wynik przeliczony ponownie.

Zapraszamy w piątek 20.03.2020 o godz. 11.30 na Kahoota z zadań, w których odpowiedź nie powinna trwać dłużej niż 30 – 60 sekund .
Logowanie od 11.20. O 12.00 wygaśnie sesja, więc jeśli nie dokończysz zadań to system odrzuci pozostałe zadania. Logowanie musi koniecznie być identyfikatorem. Punktacja : 1 miejsce ilośćGraczy/2, 2 miejsc ilośćGraczy-1/2 itd

Strona www.kahoot.it . Kod dostępny będzie w ogłoszeniu na librusie.
W kahoocie im szybciej dobrze odpowiadasz, tym więcej punktów zyskujesz.

Zadania zamknięte z prawdopodobieństwa (19 zadań) .

Stereometria zadania otwarte – czas wykonania do 20 marca 2020 do godz. 12.00. Zadania wykonujecie na kartce, robicie zdjęcie i wysyłacie przez stronę tutaj. WAŻNE: Po zrobieniu jakiegoś zadania proszę o wysyłanie zadania z nazwami A1_3 .
A1 – identyfikator ucznia.
_3 – to nr zadania.

Zadania po kliknięciu w link: stereometria1.pdf , stereometria2.pdf , stereometria3.pdf

Proszę o analizę błędów z zadań z trygonometrii.

Pojawił się komentarz do zadań otwartych z równań i nierówności

Zadanie otwarte z ciągów (13 zadań) są dostępne tutaj .

Zadania zamknięte z funkcji trygonometrycznych (16 zadań) . Zadania znajdziesz tutaj.
Po rozwiązaniu odpowiedzi wyślij do sprawdzarki. Pamiętaj o poprawnym twoim identyfikatorze.

Za nami pierwszy etap: proszę o sprawdzenie błędów . Jeśli źle naliczyłem punkty to informację przesyłamy librusem.

Równania i nierówności – komentarz do zadań
Zadania po kliknięciu w link: równania i nierówności

UWAGI

PROSZĘ O PODPISYWANIE KARTEK IDENTYFIKATOREM, są prace, gdzie nie wiadomo komu przypisać punkty.

JEŻELI PLIKI SĄ WYSYŁANE POD TĄ SAMĄ NAZWĄ TO WIDZĘ TYLKO OSTATNI PLIK !!!!